Zwroty i wymiany

ZWROT

1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na adres mailowy.

3. Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu. Do paczki ze zwracanym towarem należy dołączyć dokument potwierdzający zamówienie- paragon lub faktura oraz wypełniony formularz zwrotu: POBIERZ FORMULARZ .

4. Warunkiem przyjęcia zwrotu produktu jest oryginalnie zaplombowana etykieta.

5. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru.

6. W przypadku  zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od klienta.

Poniżej podajemy adres do zwrotu przesyłki:

BUTIK Cuori e Picche 

ul. Wyspiańskiego 26

 60-751 Poznań

tel. +48 724 450 512

info@cuoriepicche.com

WYMIANA

1. Mają Państwo możliwość wymiany w terminie 14 od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

2. Aby dokonać wymiany towaru, prosimy o kontakt mailowy info@cuoriepicche.com lub telefoniczny +48 724 450 512 w celu ustalenia możliwości wymiany.

3. Koszt wymiany wynosi 30zł. (Koszt odebrania poprzednich produktów oraz dostarczenia nowych wymienianych)